Eva - český výrobce od roku 1995

Doprava a platby

Jelikož jsme své práci plně oddáni, snažíme se objednávky vyřizovat co nejrychleji, obvykle v den objednání. Zboží odesíláme nejpozději do 2 pracovních dnů.  V případě, že nemáme zboží skladem, musíme jej pro Vás teprve vyrobit. Objednávky z eshopu vyřizujeme přednostně, a proto objednané věci šijeme do 2 - 4 pracovních dnů. Pokud máme hodně práce (listopad), může dojít k mírnému zpoždění. V takovém případě se Vám velice omlouváme. O zpoždění Vás informujeme emailem. 

Balíčky odesíláme Českou poštou. Poštovné činí 70 Kč. Platba na dobírku stojí 30 Kč, platba předem na účet je zdarma. V případě, že Vám česká pošta nevyhovuje, nabízíme možnost odeslání DPD. Stačí do poznámky uvést, že máte o tuto možnost zájem. O vyhotovení zakázky a přípravě k odeslání Vás budeme informovat formou sms zprávy. 
Jste li z Ostravy či okolí, můžete se domluvit na osobním odběru v sídle firmy (Bohumínská 63). Osobní odběr je z důvodu režimu EET prozatím možný jen při placení předem (bankovním převodem).

Při nákupu nad 1500 Kč od nás máte poštovné zdarma. Neplatí během akce "poštovné zdarma při nákupu nad X Kč".

V současné době pracujeme na zřízení GoPay, abyste mohli platit pohodlně kartou přes internet. Postupně budeme přidávat další možnosti odběru zboží a plateb.