Nenašli jste oblíbený produkt v látce, která se Vám líbí? Zavolejte nám a rádi Vám vyjdeme vstříc :)

Vše o antibakteriálních rouškách

Milí klienti,

v tomto článku najdete aktuální informace ohledně termínů dodání a aktuálního stavu šití roušek. Dole pak odpovědi na nejčastější otázky.

Jsme malá rodinná firmička a našich pár členů dělá co může, aby k Vám roušky dorazily co nejrychleji. 

Objednávky vyřizujeme a odesíláme ihned po připsání částky na účet. Dodací lhůta u výrobků skladem je proto 2- 3 pracovní dny.Vracely se nám nevyzvednuté dobírky což zvyšuje naše náklady a zdržuje cestu roušek k lidem, kteří o ně mají opravdu zájem. Jakmile nápor pomine, k dobírkám se opět vrátíme. Pokud se bojíte předem nám zaplatit (chápeme to, podvodníků je mnoho), přečtěte si recenze na fcb nebo nám napište - můžeme se domluvit na zaplacení poštovného na účet a zbytek částky na dobírku. Pokud ji nevyzvednete, poštovné propadne.

  • Během převzetí zásilky si zkontrolujte počet kusů ještě před dopravcem. Na pozdější reklamace ohledně počtu kusů nebereme ohled kvůli spekulantům.
  • Pokud jste ordinace, poliklinika, zdravotník, lékář, napište nám email a zaregistrujte se na stránkách pod Ičem. Jakmile roušky budou, vyřídíme Vás přednostně se slevou
  • Větší objednávky (nad 5 balíčků) občas balíme s ohledem na přírodu po 10 ks. Pokud máte větší objednávku a přejete si mít roušky zabalené po dvou, uveďte to do poznámky.

TIP

Nepotřebujete-li roušky v obalu, dejte nám vědět do poznámky - rádi pošleme jen v obálce bez obalu, abychom společně chránili přírodu.

Velikosti roušek

šířka/ výška/ délka gumičky

XS- 20cm/ 12cm/ 12cm

S-L - 24cm/14cm/ 12,7cm

XL- 28cm/15,5cm/ 12,8cm

Další informace k roušce

Rouška s antibakteriální membránou  nanoAg® vyrobenou v České republice. Druhá vrstva je z bavlny. Speciálně tvarovaná, díky gumičkám za uši dobře drží a nepadá. Znovupoužitelná - stačí vyprat a lze znovu použít. Látka nano vydrží až 900 vyprání (30°). Baleno pro 2 kusech - jedno balení je doporučeno pro 1 osobu (ať může roušky střídat). 

Z hygienických důvodu roušky nevyměňujeme!

Rouška chrání před bakteriemi, ne viry. I když Před těmi Vás ochrání pouze respirátor vyšší třídy. V dnešní době se vyrojila spousta podvodníků, kteří tvrdí něco jiného. Ochrání Vás ale před kapénkami, na kterých viry cestují.
Roušky zamezují šíření nemocí dále a proto jsou v dnešní době tak důležité. Snižují také riziko nakažení, ale neochrání 100% (vzduch u roušek proudí také volnými prostory kolem obličeje a vir je tak malý, že může projít naskrz). Ve zkratce - chraňte druhé a částečně i sebe: noste roušku. Chraňte sebe: noste respirátor. Velmi účinná je ve smogových situacích a v znečištěném prostředí.

  • Antibakteriální efekt: Stříbro je účinné a bezpečné antibiotikum. Částice stříbra o velikosti desítek nanometrů ovlivňují metabolismus buněčného systému bakterií, potlačují jejich dýchání a tím i přežívání. Výrobek tím získává antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu bakterií a plísní. 
  • Fresh efekt: Vyrobené polyesterové mikrovlákno má na povrchu podélné drážky. Pomocí těchto drážek dochází k odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se vlhkost odpařuje

Nano látku výrobce doporučuje prát na 30°, viry po několika hodinách na slunci umírají (doporučujeme zjistit si informace o životnosti viru). Vyšší teploty látku rychleji opotřebují, pokud je chcete vyvařovat, je to na Vás.

Barvy

Vyrábíme v různých barvách: decentní jednobarevné (modrá, růžová, žlutá, bílá, šedá), veselé (puntíky, mašličky, květinky, dětské (ovečky apod.), pánské (o něco větší, šedé, modré, káro). Do poznámky uveďte pro koho rouška je a jakou barvu preferujete. Dokud bude na výběr, budeme se řídit Vašim přáním.

Zpět do obchodu