Nová kolekce již 14.2. <3

Vše o antibakteriálních rouškách

Milí klienti,

v tomto článku najdete aktuální informace ohledně termínů dodání a aktuálního stavu šití roušek. Dole pak odpovědi na nejčastější otázky.

Jsme malá rodinná firmička a našich pár členů dělá co může, aby k Vám roušky dorazily co nejrychleji. 

Objednávky vyřizujeme a odesíláme ihned po připsání částky na účet. Dodací lhůta u výrobků skladem je proto 2- 3 pracovní dny.Vracely se nám nevyzvednuté dobírky což zvyšuje naše náklady a zdržuje cestu roušek k lidem, kteří o ně mají opravdu zájem. Jakmile nápor pomine, k dobírkám se opět vrátíme. Pokud se bojíte předem nám zaplatit (chápeme to, podvodníků je mnoho), přečtěte si recenze na fcb nebo nám napište - můžeme se domluvit na zaplacení poštovného na účet a zbytek částky na dobírku. Pokud ji nevyzvednete, poštovné propadne.

  • Během převzetí zásilky si zkontrolujte počet kusů ještě před dopravcem. Na pozdější reklamace ohledně počtu kusů nebereme ohled kvůli spekulantům.
  • Pokud jste ordinace, poliklinika, zdravotník, lékář, napište nám email a zaregistrujte se na stránkách pod Ičem. Jakmile roušky budou, vyřídíme Vás přednostně se slevou
  • Větší objednávky (nad 5 balíčků) občas balíme s ohledem na přírodu po 10 ks. Pokud máte větší objednávku a přejete si mít roušky zabalené po dvou, uveďte to do poznámky.

TIP

Nepotřebujete-li roušky v obalu, dejte nám vědět do poznámky - rádi pošleme jen v obálce bez obalu, abychom společně chránili přírodu.

Velikosti roušek

šířka/ výška/ délka gumičky

XS- 20cm/ 12cm/ 12cm

S-L - 24cm/14cm/ 12,7cm

XL- 28cm/15,5cm/ 12,8cm

Další informace k roušce

Rouška s antibakteriální membránou  nanoAg® vyrobenou v České republice. Druhá vrstva je z bavlny. Speciálně tvarovaná, díky gumičkám za uši dobře drží a nepadá. Znovupoužitelná - stačí vyprat a lze znovu použít. Látka nano vydrží až 900 vyprání (30°). Baleno pro 2 kusech - jedno balení je doporučeno pro 1 osobu (ať může roušky střídat). 

Z hygienických důvodu roušky nevyměňujeme!

Rouška chrání před bakteriemi, ne viry. I když Před těmi Vás ochrání pouze respirátor vyšší třídy. V dnešní době se vyrojila spousta podvodníků, kteří tvrdí něco jiného. Ochrání Vás ale před kapénkami, na kterých viry cestují.
Roušky zamezují šíření nemocí dále a proto jsou v dnešní době tak důležité. Snižují také riziko nakažení, ale neochrání 100% (vzduch u roušek proudí také volnými prostory kolem obličeje a vir je tak malý, že může projít naskrz). Ve zkratce - chraňte druhé a částečně i sebe: noste roušku. Chraňte sebe: noste respirátor. Velmi účinná je ve smogových situacích a v znečištěném prostředí.

  • Antibakteriální efekt: Stříbro je účinné a bezpečné antibiotikum. Částice stříbra o velikosti desítek nanometrů ovlivňují metabolismus buněčného systému bakterií, potlačují jejich dýchání a tím i přežívání. Výrobek tím získává antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu bakterií a plísní. 
  • Fresh efekt: Vyrobené polyesterové mikrovlákno má na povrchu podélné drážky. Pomocí těchto drážek dochází k odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se vlhkost odpařuje

Nano látku výrobce doporučuje prát na 30°, viry po několika hodinách na slunci umírají (doporučujeme zjistit si informace o životnosti viru). Vyšší teploty látku rychleji opotřebují, pokud je chcete vyvařovat, je to na Vás.

Barvy

Vyrábíme v různých barvách: decentní jednobarevné (modrá, růžová, žlutá, bílá, šedá), veselé (puntíky, mašličky, květinky, dětské (ovečky apod.), pánské (o něco větší, šedé, modré, káro). Do poznámky uveďte pro koho rouška je a jakou barvu preferujete. Dokud bude na výběr, budeme se řídit Vašim přáním.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení