Eva - český výrobce od roku 1995
Neohodnoceno

Antibakteriální rouška pánská S - L- 2ks

Pokud je pro dnešek produkt vyprodán, další naskladnění proběhne ve čtvrtek kolem 12:00.

Prosíme, přečtěte si všechny informace, než objednávku vytvoříte.

Rouška s antibakteriální membránou  nanoAg® vyrobenou v České republice. Druhá vrstva je z bavlny. Speciálně tvarovaná, díky gumičkám za uši dobře drží a nepadá. Znovupoužitelná - stačí vyprat a lze znovu použít. Látka nano vydrží až 900 vyprání (30°). Baleno pro 2 kusech - jedno balení je doporučeno pro 1 osobu (ať může roušky střídat). 

Vyrábíme bez loga v různých provedeních, která neustále obměňujeme. Nejčastěji máme jednobarevné odstíny modré a různé pánské vzory v modrých odstínech (káro, kostičky) 

 • Objednejte rovnou pro všechny členy rodiny a známé, po vytvoření a zaplacení objednávky již nemůžeme slučovat (ať neplatíte poštovné 2x) 
 • Na dotazy neodpovídáme, zdržuje nás to od vyřizování objednávek, všechny informace na stránkách najdete. Máte-li urgentní dotaz či požadavek, napište nám email a do předmětu uveďte číslo objednávky. 
 • Roušky z hygienických důvodů nevyměňujeme, pokud Vám nesedí, darujte je nebo prodejte někomu. kdo je bude potřebovat.
 • Po převzetí zásilky si zkontrolujte počet kusů, pokud nesedí, zásilku nepřijímejte. Na pozdější reklamace nebereme ohled kvůli spekulantům.
  Informace ohledně dodání ZDE. 

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 93/S6
250 Kč 207 Kč bez DPH
Kategorie: Pro dámy
Položka byla vyprodána…
90224343 138654320904354 3937431880156053504 n removebg preview
Novinka
 • Rouška chrání před bakteriemi, ne viry. Před těmi Vás ochrání pouze respirátor vyšší třídy. V dnešní době se vyrojila spousta podvodníků, kteří tvrdí něco jiného. Ochrání Vás ale před kapénkami, na kterých viry cestují.
  Roušky zamezují šíření nemocí dále a proto jsou v dnešní době tak důležité. Snižují také riziko nakažení, ale neochrání 100% (vzduch u roušek proudí také volnými prostory kolem obličeje a vir je tak malý, že může projít naskrz). Ve zkratce - chraňte druhé a částečně i sebe: noste roušku. Chraňte sebe: noste respirátor. Velmi účinná je ve smogových situacích a v znečištěném prostředí.

  • Antibakteriální efekt: Stříbro je účinné a bezpečné antibiotikum. Částice stříbra o velikosti desítek nanometrů ovlivňují metabolismus buněčného systému bakterií, potlačují jejich dýchání a tím i přežívání. Výrobek tím získává antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu bakterií a plísní. 
  • Fresh efekt: Vyrobené polyesterové mikrovlákno má na povrchu podélné drážky. Pomocí těchto drážek dochází k odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se vlhkost odpařuje

  Nano látku výrobce doporučuje prát na 30°, viry po několika hodinách na slunci či bez hostitele stejně umírají (doporučujeme zjistit si informace o životnosti viru). Vyšší teploty látku rychleji opotřebují, pokud je chcete vyvařovat, je to na Vás. Nemělo by se nic stát, ale neručíme za to.