Eva - český výrobce od roku 1995
Neohodnoceno

Antibakteriální rouška dětská/dámská XS - 2ks

Dětské roušky připravujeme, k dispozici budou až dostaneme další nanovlákno - zhruba ve středu.

Vhodné pro děti zhruba od 7 let (dle velikosti obličeje). Prosíme, přečtěte si všechny informace, než objednávku vytvoříte. Informace ohledně dodání a odpovědi na nejčastější otázky naleznete ZDE. 

Rouška s antibakteriální membránou  nanoAg® vyrobenou v České republice. Druhá vrstva je z bavlny. Speciálně tvarovaná, díky gumičkám za uši dobře drží a nepadá. Znovupoužitelná - stačí vyprat a lze znovu použít. Látka nano vydrží až 900 vyprání (30°). Baleno pro 2 kusech - jedno balení je doporučeno pro 1 osobu (ať může roušky střídat). 

Vyrábíme v různých barvách a vzorech, které neustále obměňujeme. Vybíráme dětské vzory (pandy, sovičky apod.)

  • Objednejte rovnou pro všechny členy rodiny a známé, po vytvoření a zaplacení objednávky již nemůžeme slučovat (ať neplatíte poštovné 2x) 
  • Na dotazy neodpovídáme, zdržuje nás to od vyřizování objednávek, všechny informace na stránkách najdete. Máte-li urgentní dotaz či požadavek, napište nám email a do předmětu uveďte číslo objednávky. 
  • Veškeré požadavky na barvy a další věci (neslibujeme že vyhovíme) pište do poznámky. Dostáváme tolik emailů, že není v našich silách dohledávat v emailech jakou kdo chtěl barvu. Pokud poznámku zapomenete přidat, můžete přidat do poznámky při platbě.
  • Roušky z hygienických důvodů nevyměňujeme, pokud Vám nesedí, darujte je nebo prodejte někomu, kdo je bude potřebovat.
  • Po převzetí zásilky si zkontrolujte počet kusů, pokud nesedí nebo je poškozená, zásilku nepřijímejte. Na pozdější reklamace nebereme ohled kvůli spekulantům.
  • Větší objednávky (nad 5 balíčků) občas balíme s ohledem na přírodu po 10 ks. Pokud máte větší objednávku a přejete si mít roušky zabalené po dvou, uveďte to do poznámky.

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 93/S8
240 Kč 198 Kč bez DPH
Kategorie: Pro dámy
Položka byla vyprodána…

Rouška chrání před bakteriemi, ne viry. Před těmi Vás ochrání pouze respirátor vyšší třídy. V dnešní době se vyrojila spousta podvodníků, kteří tvrdí něco jiného. Ochrání Vás ale před kapénkami, na kterých viry cestují.
Roušky zamezují šíření nemocí dále a proto jsou v dnešní době tak důležité. Snižují také riziko nakažení, ale neochrání 100% (vzduch u roušek proudí také volnými prostory kolem obličeje a vir je tak malý, že může projít naskrz). Ve zkratce - chraňte druhé a částečně i sebe: noste roušku. Chraňte sebe: noste respirátor. Velmi účinná je ve smogových situacích a v znečištěném prostředí.

  • Antibakteriální efekt: Stříbro je účinné a bezpečné antibiotikum. Částice stříbra o velikosti desítek nanometrů ovlivňují metabolismus buněčného systému bakterií, potlačují jejich dýchání a tím i přežívání. Výrobek tím získává antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu bakterií a plísní. 
  • Fresh efekt: Vyrobené polyesterové mikrovlákno má na povrchu podélné drážky. Pomocí těchto drážek dochází k odvádění vlhkosti od pokožky na povrch výrobku, kde se vlhkost odpařuje

Nano látku výrobce doporučuje prát na 30°, viry po několika hodinách na slunci či bez hostitele stejně umírají (doporučujeme zjistit si informace o životnosti viru). Vyšší teploty látku rychleji opotřebují, pokud je chcete vyvařovat, pak klidně můžete (nemělo by se nic stát), ale neručíme za to, co vyvářka udělá s nanovláknem. (Osobně doma před praním postříkáme desinfekcí, přepereme v rukách při nejvyšší teplotě kohoutkové vody a poté sušíme na sluníčku.)